Novice‎ > ‎Novice 2012‎ > ‎

Vabilo na srečanje veteranov na Graški gori

objavljeno: 9. avg. 2012 04:31 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 9. avg. 2012 04:33 ]

VABIMO NA GRAŠKO GORO

Območno združenje borcev za vrednote NOB Velenje, Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Velenje, Območno združenje slovenskih častnikov Velenje, Policijsko veteransko društvo SEVER za celjsko območje Odbor Velenje in Planinsko društvo Velenje

v a b i j o

na 26. tradicionalno srečanje, v soboto, 25. avgusta 2012

ob 11. uri na Graški gori.

S tem srečanjem nadaljujemo z obujanjem spominov in dogodkov na in pod Graško goro.

Letošnjega srečanje se spominjamo kot

*   68 - letnico pohoda XIV. divizije na Štajersko,

*   21 - letnico osamosvojitve ter

*   praznika Mestne občine Velenje.

Vabimo vas, da se udeležite srečanja tudi s praporom vašega združenja oz. društva. Praporščaki naj se zberejo na Graški gori - pri gostilni Plazl - do 10.30 ure!

Poleg tega vabimo na pohod po poti XIV. divizije!

ZBOR UDELEŽENCEV POHODA je v soboto, 25. AVGUSTA 2012, ob 6.30 uri

NA AVTOBUSNI POSTAJI V VELENJU.

Zagotovljen je brezplačni avtobusni prevoz na relaciji: VELENJE – MISLINJA – ŠMIKLAVŽ – VODRIŽ - kmetija SP. KOTNIK ( prihod okoli 07.15 ure).

Od Sp. in Zg. Kotnika nas bo pot vodila mimo Urbača – Pajerja - Jesenjaka – do prireditvenega prostora. Čiste hoje bo dve uri in pol.

Pohod vodijo vodniki PZS Planinskega društva Velenje.

Povratek z Graške gore v Dolino je zagotovljen z avtobusom ali peš po odločitvi vodje posamezne pohodne skupine. Prvi avtobus se vrača z Graške gore ob 14. uri!

Do 15. avgusta 2012 sporočite število udeležencev na pohodu, zaradi zagotovitve prevoza z avtobusom!

• Vodja pohoda Marjan SKAZA 040 – 128 – 081

e -naslov    Skaza.maja@gmail.com