Novice‎ > ‎Novice 2013‎ > ‎

BASTL Anton je praznoval 70 let

objavljeno: 8. apr. 2013 09:59 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 8. apr. 2013 09:59 ]

Delegacija PVD Sever - odbora Mozirje Slavko ŠMIGOC in Jože ŽNIDARKO sta dne 22.3.2013 obiskala jubilanta Toneta, ki je napolnil častitljivih 70 let in mu zaželela vse dobro, predvsem veliko zdravja. Izročila sta mu tudi skromno priložnostno darilo.  Bastl Anton je član društva od leta 1997 in dolgoletni praporščak Odbora Mozirje. Kljub letom je še vedno aktivni član in se udeležuje vseh prireditev, ki jih organizira Odbor Mozirje in PVD Sever za celjsko območje. Rad se nam pridruži tudi na državnih prireditvah.

Tone je bil prijetno presenečen nad obiskom, ju   obilno pogostil in z njima  večkrat  nazdravil.

Tone hvala ti za vse in še mnogo zdravih let!