Novice‎ > ‎Novice 2013‎ > ‎

Članarina 2013 - poziv članom

objavljeno: 8. jan. 2014 22:50 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 8. jan. 2014 22:50 ]
Člane društva, ki še niste poravnali članarine za leto 2013 in za pretekla obdobja  pozivamo, da to čim prej storite. Z rednim plačevanjem pripomorete, da lahko društvo nemoteno deluje in da lahko kvalitetno uresničuje začrtane cilje. In nenazdanje, z rednim plačevanjem članarine izkazujete pripadnost veteranski organizacini in vrednotam, za katere smo se borili v času osamosvajanaj Slovenije.
Tisti člane, ki ste se iz kakrššnihkoli razlogov odločili, da ne želite biti več člani društva pa prosimo, da nam to pisno sporočite po elektronski ali redni pošti in vrnete člansko izkaznico. Vašo odločitev bomo z obžalovanjem upoštevali.

Lep veteranski pozdrav!