Novice‎ > ‎Novice 2013‎ > ‎

Izlet in zaključek leta - vabilo

objavljeno: 21. nov. 2013 01:50 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 21. nov. 2013 01:50 ]

Člane društva in njihove partnerje vabimo, da se nam pridružijo in da skupaj preživimo lep dan. Dobimo se

v soboto, 14.12.2012 ob 07.00 uri

pred dvorano Zlatorog na Golovcu v Celju.

Program izleta:

• ·         odhod iz Celja ob 07.00 uri. Odpeljali se bomo proti Ptuju, kjer se bomo najprej okrepčali s toplo malico
  •  ·         po mal
    ici  se bomo odpeljali  v Ormož, si ogledali Ormoški grad in poskusili penino v Ormoški kleti.

• ·         Naše druženje bomo tako kot lani zaključili v priznanem gostišču »K Jeleni«, kjer     nas bo čakalo kosilo, večerja, kisla juha, vsa pijača  in živa glasba.  S plesom in veselim   druženjem, ob dobri hrani in pijači, bomo popestrili sivino prihajajoče zime.

·         V Celje se bomo vrnili  v poznih večernih urah. Upamo, da bomo preživeli dan, ki se ga bomo še dolgo radi spominjali.

Cena izleta je 25 EUR.  V ceno je vštet prevoz z avtobusom,  malica na Ptuju, vodeni ogled Ormoškega gradu in degustacija v Ormoški kleti, kosilo, večerja, kisla juha in vsa pijača ter živa glasba v priznanem gostišču »K Jeleni« na hrvaški strani.

Ne pozabite na veljavne dokumente za prestop meje.

Prijave sprejemajo predsedniki odborov 2.12.2013 oz. do zasedbe prostih mest na 2 avtobusih.

Prisrčno vabljeni, s sabo prinesite obilo dobre volje.

ORGANIZACIJSKI ODBOR