Novice‎ > ‎Novice 2013‎ > ‎

Odbor Mozirje na tekmi OZVVS v streljanju z MK puško

objavljeno: 24. okt. 2013 03:11 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 24. okt. 2013 03:11 ]
V soboto, 21.9.2013, se je ekipa PVD Sever za celjsko območje - Odbora Mozirje na povabilo OZVVS Zgornje Savinjske in Zadrečke doline, udeležila državnega prvenstva OZVVS v streljanju z MK puško. Tekma se je odvijala na streliščuv Zagradišu pri Gornjem gradu. Ekipa v sestavi članov odbora Mozirje Darka Repenška, Matjaža Slokana, Silvestra Forštnerja in Slavka Šmigoca je tekmovala v posamični konkurenci.
Vidnejših rezultatov v močni konkurenci  sicer niso dosegl. Bolj kot  rezultat pa je  pomembno dobro sodelovanje med obema veteranskima organizacijama, druženje in ohranjanje vezi med člani - veterani, ki so se stkale v težkih trenutkih osamosvajanja Slovenije.