Novice‎ > ‎Novice 2013‎ > ‎

Predstavljamo videospot "Slovenski policist" avtorja Gorana Makuca, glasba in besedilo Franca Brane Gradišnik

objavljeno: 24. nov. 2013 02:16 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 24. nov. 2013 02:17 ]
V naših vrstah imamo tudi ustvarjalne  člane, ki se ukvarjajo z različnimi umetnostnimi panogami. Svoje znanje in voljo sta strnila Goran Milan Makuc iz Velenja in Franc Brane Gradišnik iz Mestinja, oba člana našega društva.
Franc Brane Gradišnik je že pred časom napisal glasbo in besedilo za pesemi "Slovenski policist" in "Slovenski veteran", s katerima popestri slovesnosti in prireditve, ki jih organizira PVD Sever za celjsko območje in ostala društva.  Goran Makuc je pesem opremil s posnetki in fotografijami iz osamosvojitvene vojne 1991, posvečen pa je vsem padlim v tej vojni. In iz dobrega sodelovanja dveh veteranov je nastal videospot,  ki si ga lahko pogledate na spodnji povezavi:

YouTube Video