Novice‎ > ‎Novice 2016‎ > ‎

Tekmovanje v streljanju z MK pištolo in pikadu v počastitev 25. obletnice samostojnosti

objavljeno: 6. jun. 2016 10:45 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 5. jan. 2017 15:53 ]
V počastitev 25. obletnice samostojnosti Slovenije je odbor Celje v soboto, 4.6.2016 organiziral tekmovanje v streljanju z MK pištolo in pikadu na Petričku. Tekme so se udeležili člani društva, ekipa OZSČ Laško in SD Celje.

Tekme v streljanju z MK pištolo se je udeležilo 36 tekmovalcev. Prvi trije so bili:
1. FERCE Slavko
2. GAJŠEK Alojz
3. GRADIŠNIK Brane

V pikadu se je pomerilo 24 tekmovalcev: Prvi trije so bili:
1.PAVLIČ Jože
2. BIZJAK Miran
3. Planinc Slavko

Tekmi sta potekali v odličnem vzdušju. Predsednik Odbora Celje Tone Ferme se je na koncu zahvalil vsem udeležencem in tudi vsem članom, ki so pomagali pri izvedbi tekme. Glede na splošno zadovoljstvo vseh, bo tekma tudi naslednje leto.