Novice‎ > ‎Novice 2016‎ > ‎

Vabilo na odkritje spominske plošče v Zaloški gorici in slovesnost ob dnevu državnosti v Žalcu

objavljeno: 14. jun. 2016 08:02 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 5. jan. 2017 15:53 ]
V počastitev dneva državnosti in 25. obletnice osamosvojitve vabimo:
  • NA ODKRITJE SPOMINSKE PLOŠČE V ZALOŠKI GORICI in
  • NA OSREDNJO OBČINSKO PROSLAVO OB 25-LETNICI OSAMOSVOJITVE   SLOVENIJE V ŽALCU
V ponedeljek 20.junija 2016 ob 17.00 uri pred vojaškim skladiščem v Zaloški Gorici, slavnostna govornika: Adi Vidmajer, predsednik OZ  in Ladislav LIPIČ predsednik Zveze veteranov vojne za Slovenijo.

Po končanem odkritju ob 19.00 uri bo v Domu II. slovenskega tabora v Žalcu osrednja občinska proslava ob 25- letnici samostojne Slovenije. Slavnostni govornik bo dr. Tomaž ČAS, predsednik Zveze policijskih veteranskih društev SEVER,  umetniški program bo oblikovala Manca Izmajlova s projektom Pesmi mojih krajev.

Pri odkritju spominske plošče sodelujemo s prapori društva, dočim bosta na proslavi prisotna samo po en prapor  društva ZVVS in Sever.

Zaželjena je udeležba v čimvečjem številu po možnosti v oblačilih s simboli društva.