Novice‎ > ‎Novice 2015‎ > ‎

Predstavitev društva in tekmovanje v kuhanju golaža na dnevu odprtih vrat Vojašnice Celje

objavljeno: 15. maj 2015 03:43 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 17. maj 2015 23:55 ]
Odbor Celje se je tudi letos udeležil dneva odprtih vrat Vojašnice Franca Rozmana Staneta v Celju. Z vojašnico zelo dobro sodelujemo na različnih prireditvah in soi nas tudi letos povabili k sodelovanju. Predsednik odbora Celje Anton Ferme in podpredsednik Silvo Dobrajc sta poskrbela za predstavitev delovanja društva, njegovih nalog in ciljev. Obiskovalce sta seznanjala tudi s procesom osamosvajanja in vlogo tedanjih aktivnih in rezervnih miličnikov.
Druga ekipa, tokrat v sestavi samih ženskih članic - Anderlič Zdenke, Rojšek Zlatke in Romih Zlatke pa se je spoprijela z moškimi ekipami v kuhanju pravega vojaškega golaža. Zmago so si tokrat prikuhali Laščani.  Dan je minil v duhu dobrega sodelovanja s SV.