Novice‎ > ‎Novice 2015‎ > ‎

Športne igre in družabno srečanje veteranov Spodnje savinjske doline

objavljeno: 16. sep. 2015 02:18 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 16. sep. 2015 02:18 ]
Avtor: Rado Gašparič

VETERANSKE ŠPORTNE IGRE IN DRUŽABNO SREČANJE 2015 vseh veteranov Sp. Savinjske doline so potekale v soboto 05.09.2015  v Rekreacijskem
centru Gaj Prebold. Po odpadlih igrah v lanskem letu zaradi slabega vremena se je organizacija letošnjih iger  prenesla iz lanskega leta, kar je pomenilo, da smo bili organizatorji veterani odbora Sever Žalec, ki smo jih tudi uspešno organizirali in izvedli. Srečanja se je udeležilo okoli 120 udeležencev.

Tudi letos je bil moto iger druženje in šele nato športni rezultati, vendar je športni duh naredil  svoje in igre so bile še kako zanimive. Pomerili smo se v naslednjih panogah:

1. BALINANJE,
2. PIKADO,
3. STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO,
4. ODBOJKA,
5. ŠAH,

Najboljši posamezniki so prejeli medalje, najboljše ekipe pa pokale. Zaradi razmočenega terena je letos žal odpadlo tekmovanje v tenisu.

Tudi letošnje srečanje in igre so potekale pod pokroviteljstvom občine Prebold pri izvedbi pa so sodelovali društvo upokojencev in športno društvo Partizan Prebold. Vsem se iskreno zahvaljujemo¸za pomoč in sodelovanje.