Novice‎ > ‎Novice 2015‎ > ‎

Tekmovali smo v streljanju in kuhanju vojaškega obroka

objavljeno: 15. okt. 2015 04:29 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 15. okt. 2015 04:47 ]
OZSČ Laško je tudi letos organiziralo tekmovanje v streljanju z AP in kuhanju vojaškega obroka. Tokrat tekmovanji nista potekali isti dan kot običajno, ampak dve soboti zaporedoma. Tekmovanja sta se udeležili tudi obe naši ekipi.

Strelci so se pomerili 19.9.2015 na strelišču Agnes v Ojstrem nad Trbovljami.  Našo ekipo so zastopali Brane Franc Gradišnik, Miroslav Planinc in Silvo Semprimožnik, vsi člani Odbora Celje. V močni konkurenci so zasedli tretje mesto.

Kuharji pa so svoje veščine prikazali teden dni kasneje, 27.9.2015 na prostoru p
red bivšim hotelom Savinja v Laškem. Ekipo so sestavljali člani odbora Celje Borovšak Gabrijela in Pavle ter Vršič Mirko. Njihova pašta fižol si je prislužila 2. mesto med 10 ekipami. Obiskal jih je tudi župan občina Laško g. Zdolšek.

Na obeh tekmovanjih je vladalo prijetno vzdušje, malo tekmovalnosti in veliko dobre volje!
Ċ
PVD sever Celje,