Novice‎ > ‎Novice 2014‎ > ‎

2. DP Združenja Sever in policije na golteh, razpis

objavljeno: 30. jan. 2014 06:18 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 30. jan. 2014 06:18 ]

RAZPIS

2. DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZDRUŽENJA SEVER

DRŽAVNEGA PRVENSTVA POLICIJE

v veleslalomu - Golte 2014

Državni prvenstvi Zveze policijskih veteranskih društev Sever (policijskih veteranov Slovenije) in Policije v veleslalomu bosta v petek, 14. februarja 2014, na Golteh.

Tekmovanje bo izvedeno v naslednjih kategorijah:

a) SEVER, kjer tekmujejo člani PVD Sever v naslednjih starostnih kategorijah:

-        A: ženske (vseh starosti)

-        B: moški  letnik 1952 in starejši

-        C: moški letnik 1953 do 1962

-        D: moški letnik 1963 in mlajši.

b) POLICIJA, kjer tekmujejo delavci Policije in MNZ v naslednjih starostnih kategorijah (ženske in moški):

- do   35 let (1979 in mlajši)

- do   45 let (letnik 1968 do 1978)

- nad 45 let (letnik 1969 in starejši).

Tekmovanja se lahko udeležijo člani vseh PVD Sever in delavci vseh PU, NOE GPU ter MNZ.

Tekmovalec/ka lahko tekmuje samo za eno ekipo (Policije-MNZ ali PVD Sever).

V obeh kategorijah tekmovanje poteka v ekipni in posamični konkurenci.

Za ekipno uvrstitev se šteje po en najboljši rezultat iz vsake starostne kategorije (moških in žensk), ki se spremenijo v točke po vrednotenju programa FIS.

Tekmovalci in tekmovalke tekmujejo s svojo lastno opremo in na lastno odgovornost. Izvajalec tekmovanja zagotavlja varnost po standardih zagotavljanja varnosti na smučiščih.

Izvedena bo samo ena tekmovalna vožnja.

Prve štartajo vse kategorije Sever in nato Policije-MNZ, najprej ženske.

Medalje prejmejo prvi trije v vsaki kategoriji. Prve tri ekipe v trajno last prejmejo pokale Združenja Sever in pokale MNZ – Policije.

PROGRAM DP

Ura

Dogodek

Žekovec, spodnja postaja nihalke

Vodje ekip: registracija prijavljenih tekmovalcev, poravnava obveznosti, prevzem štartnih list in bonov za hrano.

10:30

Golte - tekmovalna proga Blatnik

Pričetek tekmovanja

14:00

Terasa Hotela Golte (v primeru neugodnih vremenskih razmer  Bar Ledenica hotela)

Zaključna slovesnost z razglasitvijo rezultatov

Hotelska restavracija

Kosilo in druženje

Organizacija in tehnična izvedba tekmovanja: Policijsko veteransko društvo Sever za celjsko območje v sodelovanju z RTC Golte.

Koordinatorja izvedbe DP v veleslalomu:

organizacija – Dragica Hriberšek, PVDS za CE območje

koordinacija - Darko Repenšek, ZPVDS, darko.repensek@gov.si, GSM: 041 651 192

Prijave

Prijave tekmovalcev morajo obsegati naslednje podatke:

-        Policijsko veteransko društvo Sever oz. OE Policije / MNZ

-        ime in priimek, telefon in elektronski naslov kontaktne osebe ekipe oz. vodje ekipe

-        ime in priimek tekmovalca

-        letnica rojstva

-        številka članske izkaznice tekmovalke / tekmovalca (velja za kategorijo Sever)

-        kategorija (A, B, C, D)

-        paket koriščenja (1, 2, 3, 4)

Tekmovalci morajo biti na prijavnem obrazcu razvrščeni po kakovosti oziroma kot želite, da bodo štartali, od najboljšega navzdol.

Rok prijave:

do ponedeljka, 10. februarja 2014 zgolj na priloženem prijavnem obrazcu:

za DP ZPVDS – Gabrijela Borovšak, info@veteransko-drustvo-sever.si, GSM: 070 848 294

za DP Policija – na naslov: pa@policija.si (tudi ekipa MNZ)

Po tem roku (vsekakor pa pred četrtkom 13. 2.) bodo vse ekipe obveščene o prejemu prijave in morebitnih dodatnih podrobnostih. V primeru, da ekipe ne bodo prejele potrditve, pomeni, da organizator prijave ni prejel. V primeru prestavitve (vremenske razmere) boste pravočasno obveščeni.

Vodje ekip bodo do četrtka 13. 2. 2013 na elektronski naslov prejeli štartno listo.

Naknadnih prijav, sprememb in zamenjav po tem roku ne bo možno upoštevati. Prijavite tudi tekmovalce, katerih udeležba še ni zanesljiva, ker to nič ne stane (karte in hrano se bo obračunalo po dejanski udeležbi).

Kotizacija za tekmovalca znaša 26 € in vsebuje 4-urno smučarsko karto, prevoz z gondolo, izvedbo tekmovanja in kosilo* (*jed na žlico ali pečenka + pražen krompir, solata, 0,5 l pijače – pivo ali brezalkoholno).

Kotizacija za tekmovalca, ki ima sezonsko smučarsko vozovnico, znaša 16 € (štartnina + kosilo), za smučarja netekmovalca znaša 21 € (kosilo + 4 urna smučarska vozovnica) in za spremljevalca nesmučarja 14 € (kosilo + prevoz z gondolo).

Na prijavnem obrazcu za vsakega tekmovalca (ali spremljevalca) označite naročeni paket. Ponujeni paketi omogočajo, da v okviru DP na Golte pridejo tudi drugi (smučarji netekmovalci in spremljevalci nesmučarji). Te na prijavnem obrazcu posebej navedite.

Vodje ekip Sever ob registraciji predložijo naročilnico, na podlagi katere bo društvom Sever izstavljen račun. Naročilnica naj vsebuje popolne podatke o naročniku in se glasi na naslov organizatorja Golte d.o.o., Radegunda 19 c, 3300 Mozirje; DŠ 810 50 984.

Vodje ekip Policije / MNZ poravnajo stroške tekmovanja ob prevzemu paketov za svojo ekipo (štartne številke, smučarske vozovnice, boni za kosilo) na spodnji postaji gondolske vlečnice.

Organizator si pridržuje pravico do spremembe programa.

Mag. Darko Repenšek l.r.                                                                   Miha Molan l.r.

predsednik Komisije za šport                                                               PREDSEDNIK

PRILOGA: prijavnica

ĉ