Novice‎ > ‎Novice 2014‎ > ‎

Slovesnost v počastitev dneva državnosti v Radmirju

objavljeno: 15. jul. 2014 10:03 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 15. jul. 2014 10:03 ]
Veterani Policijskega veteranskega društva Sever za celjsko območje - Odbor Mozirje in Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo Zgoornjesavinjske in Zadrečke doli
ne smo 22. junija v počastitev dneva državnosti organizirali slovesnost v Radmirju.

Veterane je prijazno pozdravil  župan občine Ljubno g. Franjo Naraločnik. Osrednji govornik, podpredsednik društva mag. Darko Repenšek se je v svojem govoru kritično dotaknil trenutnih razmer v Sloveniji. Zaslužnim članom smo podelili priznanja društva.

V pestrem kulturnem programu in vzorni organizaciji nas veteranov,je bilo prav prijetno preživeti nedeljsko popoldne.Proslave se je udeležilo veliko število članov odbora Mozirje,prav tako pa so bili na proslavi prisotni člani odbora Celje in predsednik društva Šmid Anton.Želeli bi ,da se takšnih proslav in druženj veteranov,vedno udeležimo v tako lepem številu.

Občini Ljubno in županu g. Franju Naraločniku se zahvaljujemo za pomoč pri izvedbi prireditve.

V priponki objavljamo celotni govor podpredsednika društva mag. Darka Repenška.
ĉ
PVD sever Celje,