Novice‎ > ‎Novice 2014‎ > ‎

Obletnica smrti Jožeta Laščaka

objavljeno: 13. jun. 2014 11:28 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 13. jun. 2014 20:09 ]
Danes, 13.6.2014 mineva leto dni od smrti podpredsednika društva Jožeta Laščaka. Še vedno ga pogrešamo in za njim ostaja praznina tako v delu društva, kot v naših srcih. Bil je velik domoljub, veteran, kuhar in dober prijatelj. Že lani smo se odločili, da se ob obletnici smrti podamo na "Joškov pohod". Člani odbora Slov. Konjice - Vitanje - Zreče so se poklonili njegovemu spominu že 10.6.2014 na pokošpališču v Zrečah, člani Odbora Celje Tone in Zdenka Anderlič, Pavel in Gabrijela Borovšak, Stane Ambrož  ter predsednik društva Anton Šmid pa smo se v spremstvu Jožeta Arzenška 13.6.2014 podali po njegovi zadnji poti. Zbrali smo se na pokopališču in prižgali svečko. Nato smo se peš podali po poti do mesta, kjer Jože umrl. Položili smo cvet in  z minuto molka  počastili negov spomin. Počivaj v miru!