Objave‎ > ‎

Kandidacijski postopek

objavljeno: 20. dec. 2017 14:33 avtor: PVD sever Celje   [ posodobljeno 20. dec. 2017 14:35 ]

Upravni odbor Policijskega veteranskega društva Sever za celjsko območje je na podlagi 19. člena Statuta društva in 2. člena Pravilnika o kandidacijskem postopku na svoji 19. redni seji dne 12.12.2017 začel kandidacijski postopek za izvolitev funkcij v organih društva.

1.       Sprejel je sklep o imenovanju kandidacijske komisije v sestavi:

-          Bogoslav JELEN – predsednik

-          Boris POTOČNIK – član

-          Dušan Marat – član

2.       Postopek kandidiranja se prične za funkcije: predsednik društva (1 oseba), podpredsedniki (3 osebe), člani nadzornega odbora (3 osebe), člani disciplinske komisije (5 oseb).

Sočasno se izvaja tudi kandidacijski postopek za predsednike odborov (9 oseb).

3.       Rok za vložitev kandidatur je:

-          do 5. januarja 2018 do 24:00, za predsednike odborov

-          do 3. februarja 2018 do 24:00 ure za predsednika in podpredsednike društva, člane nadzornega odbora in člane disciplinske komisije.

Za pravočasne se smatrajo tudi vloge, ki so bile do tega roka oddane na pošti kot priporočena pošiljka.

4.       Predlagatelji in kandidati pošljejo predloge in vloge v skladu s 4. členom Pravilnika o kandidacijskem postopku na naslov: Policijsko veteransko društvo Sever za celjsko območje, Ljubljanska cesta 12, 3000 Celje. Na primerno zaprti kuverti se vidno označi »KANDIDATURA«.