Smučarsko tekmovanje na Rogli

Policisti Policijske postaje Slovenske Konjce so v sodelovanju s Športnim društvom Boby, dne 6.3.2019 na smučišču "Jasa" na KTC Rogla organizirali tradicionalno smučarsko tekmovanje v veleslalomu.


V sredo 6. marca 2019 smo se na smučišču »Jasa« KTC Rogla udeležili tradicionalnega smučarskega tekmovanja v veleslalomu, ki ga že vrsto let organizirajo policisti PP Slovenske Konjice in Športno društvo Boby. Štirje naši tekmovalci so nastopili v kategoriji Sever in dosegli naslednjo uvrstitev:

Jakob MATIJEVC je zmagal s časom 30:92

Darko REPEBNBŠEK je zasedel drugo mesto s stotinko zaostanka.

Ivan KUMER je bil tretji

Zvone BRILEJ pa je zasedel 4. mesto.

V absolutni razvrstitvi je zmagal tekmovalec Peter KODRUN s PP Mozirje, drugi je bil Danilo ŽVIKART s PP Velenje, tretje mesto pa je dosegel Vili BEZJAK, prav tako s PP Mozirje. Naši tekmovalci pa so se uvrstili takole: Jakob Matijevc je bil četrti, na peto mesto se je uvrstil Darko Repenšek; na sedmo mesto se je uvrstil Ivan Kumer, na štiriindvajseto pa Zvone Brilej.