7. Ojsterškov memorial

V petek, 6. 10. 2017 s pričetkom ob 11.30 uri je na strelišču »Tone Bostič« v Zidanem mostu,  PVD Sever za celjsko območje – odbor Laško, organiziral 7. memorial Marjana Ojsterška, v streljanju z malokalibrsko puško in v pikadu. 


Balinarski klub Zidani most pa je organiziral tekmovanje v balinanju. S športnim tekmovanjem smo počastili spomin na pokojnega policista PP Laško, Marjana Ojsterška, veterana osamosvojitvene vojne za Slovenijo in aktivnega člana našega  veteranskega društva SEVER. 

Tekmovanja v streljanju z malokalibrsko puško, pikadu in balinanju se je udeležilo 11 ekip, med njimi so bili policijski veterani iz odbora Mozirje, Žalca, Rogaške Slatine, Celja in odbora Laško.

Tekmovanja so se udeležili tudi veterani PVD Sever Zasavje, OOZVVS Celje in člani SD Tone Bostič