Kako zagotoviti človeka vredno življenje ter socialno in pravično Slovenijo

Koordinacija domoljubnih in veteranskih orgasnizacij Slovenije - KoDVOS - je organizirala 2. okroglo mizo v nizu spletnih srečanj pod naslovom Kako zagotoviti človeka vredno življenje ter socialno in pravično Slovenijo.


Skupina za informiranje pri KoDVOS je 2. marca 2021 s pričetkom ob 12. uri organizirala drugo spletno srečanje na temo COVID 19.  Na spletnem srečanju so sodelovali dr. Dušan Keber, mag. Marta Kos in dr. Nataša Pirc Musar. Spregovorili so o komunikacijskih, družbenih in zdravstvenih razsežnostih korona krize v Sloveniji.

Dr. Dušan Keber: Zmnotna razlaga o širjenju koronavirusa in njene posledice

Mag. Marta Kos: Komuniciranje slovenske vlade v času korona krize

Dr. Nataša Pirc Musar: Človekove pravice do zasebnosti v času COVID-19

Posnetek dogodka si lahko ogledate na povezavi: https://kodvos.si/kodvos-drugo-spletno-srecanje-z-naslovom-covid-19/