Prvenstvo v igranju taroka

V počastitev praznika dneva policijskih veteranov Sever je PVD Sever za celjsko območje - odbor Žalec pod pokroviteljstvom Zveze društev Sever organiziral poskusno - testno prvenstvo Zveze v igranju taroka. 


Tekmovanja se je udeležilo devet ekip iz šestih PVD Sever in sicer: tri ekipe iz PVD Sever Ljubljana, dve ekipi iz PVD Sever za celjsko območje in po ena ekipa iz PVD Sever Specialna enota, Zasavje, Maribor in Pomurje.

Med 27-imi udeleženci tekmovanja sta bili tudi dve predstavnici ženskih veterank. Tekmovanje je potekalo po pravilih Tarok zveze Slovenije.

Za pravilen potek tekmovanja je skrbel sodnik Iztok Drev, za sprotno spremljanje rezultatov pa je z računalniško podporo poskrbel član odbora Žalec, Ferdo Jelen.

Tekmovanje je potekalo nemoteno v športnem duhu.